Lista produktów marki Creed

Marka Creed od ponad 250 lat wytwarza niezwykłe zapachy dla rodzin królewskich i innych wymagających klientów o wyrafinowanym guście. Od 1760 roku, gdy James Henry Creed założył swoją firmę w Londynie, już od siedmiu pokoleń jest przekazywana z ojca na syna. Markę Creed, oprócz długiej i słynnej historii, wyróżnia także stosowanie dawnych technik przetwarzania rzadkich materiałów, wyselekcjonowanych do produkcji bezkonkurencyjnych perfum. Creed wybiera surowce naturalne najwyższej jakości, dając im pierwszeństwo przed syntetycznymi odpowiednikami.

Perfumy Creed z dumą nosiły wybitne postaci historyczne – królowa Wiktoria, austriacki cesarz Franciszek Józef i jego żona Sisi, Sir Winston Churchill i prezydent John F. Kennedy. Creed także dzisiaj pozostaje marką rodzin królewskich i przywódców państw, perfum Creed używają na przykład Michelle Obama i Kate Middleton. Creed obejmuje zapachy męskie, damskie i unisex, oferowane w eleganckich flakonach, które są nowoczesną wersją historycznej spuścizny. Wśród najsłynniejszych perfum Creed znajdują się Green Irish Tweed z 1985 roku. W ostatnich latach olbrzymi sukces odniósł natomiast owocowo-piżmowy zapach Creed Aventus, inspirowany dramatycznym życiem Napoleona Bonaparte.

Marka Creed to sztuka tworzenia perfum, absolutny luksus, ponadczasowość i nowoczesne podejście do historycznego dziedzictwa.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Creed Aventus

Creed Aventus to owocowo-drzewny zapach dla mężczyzn unikatowej, luksusowej, rodzinnej i będącej w prywatnym posiadaniu marki niszowych perfum Creed. Marka Creed, która powstała w 1760 roku, jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że od tego czasu firma przekazywana jest z ojca na syna oraz ze względu na swoją historię (ponad 250 lat komponowania niezwykłych perfum dla rodzin królewskich i innych wymagających klientów o wysublimowanym guście), ale też z uwagi na stosowanie pradawnej techniki przetwarzania rzadkich składników wybranych do produkcji swoich bezkonkurencyjnych perfum.

Cena 149,00 zł