Lista produktów marki Versace

Firmę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat wyróżniał się postępowym i ekstrawaganckim stylem. Versace szybko też zdobył pozycję charyzmatycznego projektanta i światową sławę, wyrastając poza dziedzinę mody.Marka Versace stała się jednym z czołowych międzynarodowych domów mody, symbolem włoskiego luksusu i ponadczasowych trendów na całym świecie.

Damskie i męskie perfumy Versace odzwierciedlają w sobie namiętność, uwodzenie i prowokację. Jednocześnie można w nich poczuć miłość do włoskiej tradycji i rodzinnego dziedzictwa. Za każdym z wyjątkowych zapachów marki Versace stoją sławni mistrzowie perfumiarstwa, którzy stworzyli doskonałe kompozycje zapachowe. Pierwszy zapach Versace – Gianni Versace for Women – trafił na rynek w 1981 roku, a dziś całe portfolio liczy już ponad 50 wód toaletowych i perfumowanych.

Też poczuj, jak pachną perfumy Versace – nieposkromione zapachy z włoskim temperamentem.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Versace Crystal Noir

Versace Crystal Noir pochodzi z warsztatu znanego na całym świecie włoskiego domu mody Versace, który już przez kilkadziesiąt lat wyznacza trendy w świecie mody. Według Donatelly Versace Crystal Noir to rzadka, zmysłowa i łagodna esencja. Ta woda perfumowana pojawiła się na rynku w 2004 roku.

Cena 109,00 zł

Versace Bright Crystal

Versace Bright Crystal to owocowo – kwiatowy zapach z lekką nutą piżma. Chodzi o jeden z najbardziej lubianych perfum marki Versace. Bright Crystal to delikatny i przyjemny zapach, który przypadnie do gustu każdemu.

Cena 119,00 zł